Cristiano Ronaldo – Człowiek, który się nie poddał

45

Advertisements

cr7writer

45 thoughts on “Cristiano Ronaldo – Człowiek, który się nie poddał

  1. Mam lekkie wrażenie, że tutaj trochę mieszacie Messiego z błotem, mimo, że zawsze byłem za Barceloną, a moim ulubionym piłkarzem był Leo to i tak uważam, że Cristiano jest niesamowity, więc noo to jest moja opinia, ale noo wiadomo o co chodzi.

  2. bardzo dobrze że są ludzie którzy umieją docenić trud i poświęcenie piłkarzy raz byłem na meczu w orliku i strzeliłem 2 gole potem wruciłem do kulegów w szkole a oni wyzywali mnie w następnym meczu grałem przeciwko im wygraliśmy 4 :1 i zrozumieli jaki to trud wygrać dobrze że istnieje ten kanał

  3. Ludzie dle czego krytykujecie kogoś kto włożył potężny wysiłek i mnóstwo pracy żeby dojść tak wysoko Ronaldo jest najlepszym piłkarzem na świecie każdy kto ma chociaż trochę pojęcia o piłce wie o tym doskonale . Człowiek ten pokonał barierę bólu i ludzkiej wytrzymałości ,krytykując go obrażacie sami siebie , bo wypowiedzieć się może każdy ,każdy ma swoje zdanie ,ale wytrzymajcie 10 minut na boisku w 1/100 tępa Ronaldo a potem przejdzie do komentarza. Mam 33 lata i interesuje się piłką i powiem wam że ten człowiek jest grająca legenda piłki nożnej. Przestańcie krytykować kogoś kto jest autorytetem dla początkujących piłkarzy .

  4. Ciesze się, że nie kibicuje żadnej drużynie i oglądam mecze jako bezstronny fan dobrej piłki. Żyjemy w czasie gdzie możemy oglądać nie jednego a dwóch ponad najlepszych piłkarzy tego świata i najlepszych w historii tego sportu a ludzie zamiast to doceniać to marnują swój czas na jakieś głupie petycje i kłótnie który jest lepszy. Minie sporo czasu zanim znowu zobaczymy kogoś tak wyjątkowego jak Ronaldo czy Messi. Cieszmy się póki możemy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

DjMaRiiO vs CRISTIANO RONALDO

Thu Oct 5 , 2017
Advertisements
%d bloggers like this: